Golosi Mama

Ecerana

arkadaşlar golosi mama nasıl kullanan var mı aranızda? bu ay biraz sıkışığım kedimin bi kaç sağlık sorunu çıktı ilaç kullandık, bir haftaya da karma aşı yaptıracağım günü geldi çünkü daha sonra da kısırlaştırıcam. matisse mama yiyorlardı ama çok zam yapmışlar bir de böyle durumlar olunca golosi alıyım dedim daha aşağısını almak istemiyorum içinde et olan en uygun mama olarak bunu buldum. cevaplarınızı bekliyorum :)

10 CEVAP

LadyAndCat

Ecerana,
Olabilir insanlık hâli. Yine de aldığınız bir “kedi maması” ve burdan öneren çok arkadaş oldu.
Geçmiş olsun miniklerinize :))

Ecerana

daha almadım ama bu akşam sipariş vermem lazım elim de bir iki günlük anca mama kaldı. 7.5 kilosu 150 TL olunca çok uygun geldi bana. Kötü yorum da görmedim pek tek tük yani. Acaba kedilerim beğeniler mi ya yemezlerse diye de korkmuyor değilim

Ecerana

yalnız kedime tavuklu malar dokunuyor matisse nin de balıklı mamasını kullanıyoruz ama içerğinde az birşey tavuk eti de olduğu yazıyor ona rağmen dokunmadı hatta o mama haya iyi geldi kedilerime. yalnız golosinim somon ve ton balığı yetişkin mamasında tavuk da var ve az bişey değil sanırım zararı olur mu ki

bmcat

Uygun fiyatlı bulduğum için sokak kedilerine almıştım mamanın taneleri küçük gördüğüm kadarıyla bazı kediler bütün yutuyordu, taurin oranı düşük ayrıca et ürünleri içeriyor bilginiz olsun kötü bir mama değil ama uzun süreli kullanmanızı önermem, bütçeniz uygun olursa değiştirirsiniz.

Catloveerr

Evet kullanabilirsiniz güzel bir mama benim kedim sevmişti yemesi gerektiği kadar yiyordu şimdi matisseye saldırıyor demek ki o kadar sevmemiş öncekini. Taurin oranı düşük o yüzden ben de uzun süreli kullanmanızı önermem ya da toz şeklinde taurin alıp ekleme yapabilirsiniz

öyleyse sipariş vermeden bi petshoptan açık mı alsanız acaba yarın?

Ecerana

maalesef petshop a sordum yok dedi ne yapıcam bn de bilmiyorum

LadyAndCat

Ecerana,
Elinizdeki iki günlük mamayla da yenisini karıştırsanız da rahatsız edebilir çünkü yeni mamaya alışmaları biraz zaman alıyor.
Küçük boyu varsa keşke deneme şansınız olsaydı. Umarız sorun yaşamazsınız.

Catloveerr

Ben golosi somonlu kullandım içinde %15 tavuk %6 somon vardı. Diğer çeşitlerinde de böyleyse dokunabilir maalesef

Bgmlucky

İçerik ve fiyat olarak uygun bularak aldığım ve ithaldir iyidir diye düşündüğüm golosi kedimde aşırı iştaha sebep ve sonrasında kusma, tüy dökümü gözlemledik. İçeriğinde kalitesiz malzemelerin kullanılmasından şüphelendiğim bu mamadan ben hiç memnun kalmadım.