N&D 5Kg Kilitli Paket Mi?

bmcat

Önceden hava almaması için kapama yeri yoktu ben de tazelik sorunu olmasın diye 1,5kg alıyorum bir süredir acaba şu an var mı?

11 CEVAP

ozzy35

cırt cırtlı kapanıyor

ozzy35

bilmiyorum ilk defa aldım bende gecen hafta o sekilde geldi hatta ucuza aldıgım icin farmina'ya sordum orjinal dediler

Sselin1

Hayir yoktu suanda da oldgundan emin degilim.:) Ama 5 kilo mama zaten 3 ay gider bu sure icinde de tazeligini kaybetmez. 3 tane cam kavanoz ayarlayin mamayi pay edin. Ya da 2 buyuk kavanoza koyup bir tane kucuk kavanoz ayarlayip bittikce doldurun. Artik orasi sizin tercihinize kalmiş. Benim bir tane büyük mama kovam var mamayi orta boy bir kavanoza koyduktan sonra kalan mamanin paketini bantlayip hava gecirmez mama kovama koyuyorum. Böyle de yapabilirsiniz.

ozzy35

benim aldıgım Nd bu 5 kiloluk cırt cırtlı
https://i.hizliresim.com/an9R3O.jpg

Sselin1

Artik kilitli üretiyorlar sanirim. Ben uzun süredir 5 kiloluk almadigim icin haberim yoktu. Bmcat isterseniz siparis edeceginiz siteye sorup öyle alabilirsiniz. Hala eski tip paketler olabilir çünkü

pinarcaya

Eskiden yoktu simdi cirt cirt var.

Nilaymercan

Bende dun teslim aldım cirtcirtlı geldi

bmcat

Peki acaba önceden de var mıydı ben sahte mama almış olabilir miyim? :)

ozzy35

benim aldıgım Nd bu 5 kiloluk cırt cırtlı
https://i.hizliresim.com/an9R3O.jpg

bmcat

Yenilerde var sanırım ama emin olamadım. Başka kullanan bilen var mı?

begister

Trdyol alomamadan sipariş ettiğim 5 kg lık mamada malesef kilit yok :( skt 2022 yazıyor, eski bi paket mi acaba bu