7,5 Aylık Köpeğimin Beslenmesi

ozgurkokulu

Selamlar herkese ,

Sorum şu olacak, 7 aylık Pug çocugumun kilosu 7-8 ıskalasında. 1,5 su bardağına yakın mama veriyorum. Sabah ve akşam olarak, yani 120-130 gr. civarında. Sizce bu çizelge de bir sorun var mı? önerilerinizi bekliyorum... çok teşekkürler..

2 CEVAP

ozgurkokulu

@behcetaydinelli Yorum ıcın tesekkurler öncelikle.

Benim çocuk hep mama istiyor, yani doyma gibi bir hissi olduğunu düşünmüyorum :) Obeziteye de yatkın oldukları için korkuyorum tabii fazla vermekten.

Belki ara sira yaş mama ile desteklenebilir tabii, bunu not ettim.

Sevgiler,

behcetaydinelli

Merhaba Özgür bey,
Mamasını yedikten sonra daha istiyor mu acaba? Ben mesela köpeğime mama verdikten sonra az gelince kuyruğunu sallayıp yalanıp duruyordu. Doyunca gidip yatağına yatıyordu. Bazı dostlarımız iştahlı oluyor. :)
Arada yaş mama da verebilirsiniz. Kemik gelişimi için önemli.
Mutlu günler. :)