Kedim Aşırı Kızgın Kısırlaştırma Dışında Sakinleştirme Yönde Mi Var Mo?

Rumeysaarar

Kedim çene ameliyatı oldu bir süre kısırlaştırma ameliyatı mümkün değil dediler çenesinin iyileşmesi gerekmiş. Sürekli miyavlayıp dışarıya çıkmak istiyor diğer kedileri gördükçe ne yapabilirim.

2 CEVAP

Siyammm

Enerjisini oyuncaklara yönlendiren kediotu spreyi kullanın 3 kediden 2 sinde etki gösterir.sakinleştirici etkisi var ama etkisini kaybetmemesi adına çok kullanmamak lazımmış

Siyammm

  • yönlendirin.