Kedi Kusması

alaraww

Kedim bugün 3 defa kustu.Kusması sarı ve sıvı idi.Yapabileceğim bir şey var mı? Yoksa veterinere mi gideyim?

4 CEVAP

mama mı dokundu, üşüttü mü, iştahı nasıl? bunlar konusunda bir fikriniz var mı? benimki arada üşütüyor(kendisi buz gibi yerlere yatıyor) kalorifer yanına yatıp tavuk suyu içince kusması geçiyor örneğin

alaraww

Yemesi içmesi iyiydi oyun falan oynuyorduk birden oldu şimdi yine kustu bu sefer halsizleşti yarın veterinere gideceğim.

behcetaydinelli

Geçmiş olsun öncelikle,

  • Yemesinde - içmesinde değişiklik var mı?

  • İshali var mı?
    Her durumu göz önüne almak lazım bu yüzden görmeden bizim bir şey söylememiz iyi olmaz diye düşünüyorum.

LadyAndCat

Alara veterinere gidin ve bize de lütfen haber verin nesi var ufaklığın.
Aklımız sende kalmasın.