Köpek Takviyesi

oykucinar

Köpeğime ek takviye almak istiyorum. Bağışıklık sistemi güçlendirmek için. Önerilerinizi bekliyorum:)

4 CEVAP

PandAiluroSena

Kedilerde immun44 cok faydali kopeklere uygun mudur bilgim yok ama eger bilen arkadaslar onay verirse immun44 kullanmanizi tavsiye ederim

LadyAndCat

Köpekler kediler kadar proteine ihtiyaç duymasalar da. Yaş mama öneririm çünkü gelişimine katkıda bulunur. Güçlenir.
Çoğu veteriner kedilerde bile yaş mamanın gereksiz olduğunu söyler ama böbrek ve idrar yolları sağlığı için iyi demezler. Sonra tüm kedilerin böbrekleri hastalanıyor ve ne tesadüftür doktora götürüyoruz onlar da bizden para alıyor.
Bu arada asla çiğ bir şey verme köpeğine ve kemik. Çiğ et parazit
Yapar, kemikte boğazında kalır.

oykucinar

yaş mama kullanıyoruz zaten normal mamayla karıştırarak veriyorum arada. ek olarak vitamin kullansın diye düşünüyordum

LadyAndCat

Vitamin konusunda bilgili değilim bu yüzden bir öneri de bulunamıyorum. İnternetten araştırmanı öneririm.