Her Veterinerde Aşı Fiyatları Aynı Mı?

britishoglum

Arkadaşlar her veterinerde aşı fiyatları aynı mıdır?

4 CEVAP

PandAiluroSena

Evime yakin diye gittigim vet ic paraziti 60-70 tl gibi ucuk fiyatlara yaparken baska bir veteriner 30 tlye yapiyordu baya fark olabiliyor maalesef

Siyammm

Semtten semte veterinerde veterinere değişiyor lüks semtlerde fiyat artıyor . baya farklar olabiliyor.

LadyAndCat

Sorunuzun cevabı : Hayır.
Bu konuda araştırma yapıp karar verin.
Örneğin Karma Aşı bir yerde 80 başka yerde 90 veya 100 olabilir ama çok büyük oranda farklar olmayacağını tahmin ediyorum.
Parazit sorununuz varsa iğne yoksa hap öneririm. Hap daha ucuzdur önlem amaçlı verilir.

siyahbeyaz91

hayır eğer kedinizin ucuz ama güzel bir bakım yapmak istiyorsanız bence araştırmalarımız bazen bazı yerler soğuk muş bilmem neymiş falan fırsata çevirip bi 30 40 lira fazla alıyor