Ezme Yaş Mama Mı Jöle İçimde Et

muffincookie

Ezme mi alsam jöle içinde etli yaş mama mı

16 CEVAP

muffincookie

Teşekkürler ❤️

LadyAndCat

Deneyerek öğrenebilirsiniz.
Aralarında çok fark yok.
Jöle biraz daha lezzet katıyor mamaya.

kayrae

Gravy tarzı mamalarda nişasta ve gum gibi kıvam artırıcılar daha fazla oluyor.
Paté ya da et suyunda parça et formu daha iyidir.

Kevserhaksever

Yani kediden kediye değişir benim kedim kıyılmış daha çok seviyor ama diğerinide yiyor yani :) hangisini seviyorsa kediniz deneyin onu alın

BalliBadem

Onu kediniz bilir (:

muffincookie

Ztn şuana kadar hep Felix,mırmır gibi mamalar yediler ezme almayı düşünüyor um

muffincookie

Jöleli Dana etli-tavuk etli
Soslu Ciğerli
Ezme sardalyalı

Bunlar var.Mırmır ve Felix jöleli.Sadece bunaltı yediler.geçwn Felix aldım biri yemedi.biraz ezince yedi.danki ezme daha iyi gibi soslu mama ne fikrim bile yok

muffincookie

Ezme:İçindekiler : Et ve et ürünleri (%46), balık ve balık ürünleri (Sardalya %4, Ton Balığı %4), bitkisel ürünler, mineraller ve Taurin.

Soslu:İçindekiler: Et ve et ürünleri (toplam et içeriği (en az-en çok) %52-%56, Tavuk eti (en az) %40, Ciğer (en az) %7,5), Bitkisel ürünler, Vitaminler, Mineraller ve Taurin.

Jöleli:İçindekiler: Et ve et ürünleri (toplam et içeriği (en az-en çok) %52-%56), Dana eti (en az %7,5), Bitkisel ürünler, Vitaminler, Mineraller ve Taurin.

İçerik bunlar.Marka BonaCibo

muffincookie

Ezmede vitamin var ama yazmamışlar

Mkblafsn

Ezme daha bi kolay yumuşak yavrular için ideal ama biz bugün parçacıklı denedik prina gurmet marka bayıldık çeşit çeşit deneyebilirsiniz Zaten yaş mama seçen kedi varmıdır ki

muffincookie

Bizimkiler seçiyo nedense.Bi tuhaflık var bunlarda.Biri 19 diğeri 20 aylık dişi küçük olan erkek büyük olan.Dişi biraz fazla obur.Kuru mama yerken patileriyle masaj yapıyo.Sokak kedisiler.İçerk olarak da vi fark göremedim.Ssnırım ezme alacağım ama hiç emin değilim.Normalde jöle ya da sos düşğndüm ama şuana kadar hep jöle içinde etli Felix ya da mırmır yediler.Değişiklik yapsam mı onu seçemedim

BalliBadem

Merak ediyorsanız 1 paket alın deneyin? yemezlerse sokaktakiler yer jöleli olan jöle ve içinde et parçaları oluyor

muffincookie

Maalesef sadece 6 lı satılıyor numune de yok maalesef.Bide ztn sokak kedilerine alacağım :)Kuru mama almışken yaş da alayım dedim.Ezme ile jölenin içerik aynı yaklaşık.Benim aklıma sadece değişiklik yapıp ezme mi almalıyım sorusu takıldı

muffincookie

Arkadaşlar birde soslu yaş mama ne oluyor acaba?Ona göre ezme alacağım da

sarmanbirkedi

Muffincookie
Benim kedim joleli dana etli bonaciboyu sevmedi sadece jolesini yedi beğenmedi ben de sokak kedilerine verdim.Ama diğerlerini denemedim bence alacaksanız ezme alin