3-4 Kilo Arası Kedi Günde Kaç Gr Yaş Mama Yemelidir?

Rumeysaarar

Sadece yaş mama ile beslenebiliyor

8 CEVAP

Rumeysaarar

@bihtercik çene ameliyatı oldu yiyemiyor şu an için yasak kuru mama

bihtercik

nasıl yani kuru mama yemiyor mu ?

lwb

Her öğünde bir kutuya yakın verebilirsiniz sanım günde 2 öğün verdiğinizi düşünürsek.
Belki bir kutu da olabilir emin değilim ama altına inmemeli.
Ayrıca sadece yaş mamayla besleniyorsa gerekli vitaminleri aldığından emin olun ve diş bakımını da sık sık yapın

bihtercik

çok geçmiş olsun.

Sselin1

Ortalama 150 gram yer. Zaten bir yerden sonra sıkılacağı icin. Fazla yemeyecektir. Doyduktan sonra yemez yani ölçüye çok takilmayin oyuzden. Zaten kendiniz pisireceksiniz sanirim.

LadyAndCat

Hazır satılan mamalar zaten 1 porsiyonluktur. 1 paket 1 öğün şeklindedir. Kendiniz de yapabilirsiniz.

sarmanbirkedi

Geçmiş olsun 400 gramlık konserveler yerine 100 gramliklardan alın her ogunde bir tane verin

BalliBadem

O kilıda bi kedi günde yaklaşık 50 gr kuru mama yer buda 200 gr yaş mamaya denk gelir