Kedi Yıkama

acelyacan

Kedimi yıkayamıyorum, kediler yıkanmaz dediler ama kötü kokmaya başladı ne yapabilirim?
Kuru şampuan kullanan var mı?

3 CEVAP

Natkarat

Küçüklükten alıştırdıysanız arada bir yıkayabilirsiniz. Stres yaratabileceği için sık yıkamaktan kaçının. Lakin kediler normal şartlarda kötü kokmaz. Ya ev ortamıyla alakalı bir sıkıntı vardır ya da kediniz yalanmayı bırakmıştır. Daha önce normal şampuan veya sabunla yıkadıysanız yalanmayı bırakmış olabilir. Çünkü kediler kimyasal tadını aldıktan sonra hep öyle olduğunu düşünüp yalanmayı bırakabiliyor.

Sselin1

Neden yıkayamiyorsunuz ? Kediniz kac aylık. Dışari cıkıyor mu?

dışarı çıkmıyorsa ev yapımı elma sirkesi ile silebilirsiniz sirkeyi su ile seyreltip. koktuğunda ben de yapıyorum, geçiyor ama pek hoşlanmıyorlar.