Kedim Bana Artık Yabancıymışım Gibi Davranıyor

cuneytsahin

İyi günler, iki kedimi 5 günlüğüne arkadaşıma bırakmıştım. Bugün döndüğümde kedilerimi geri aldım ancak kedilerim yabancıymışım gibi davranıyorlar, fazla sevdirmiyorlar, oyun oynuyorlar ama sevmeye kalkınca kaçıyorlar. Acaba neden oldu bu, düzelirler mi ? Çok üzülüyoruz şu an yardımcı olur musunuz :(

7 CEVAP

Kediler yer değişikliğini sevmezler.hele ki evde başka kedi varsa ve daha baskinlarsa güç savaşı da olmuştur.sonucta bir de tanımadıkları yer.kedi cinsi icin üç gün çok uzun bir süre.duzelecekler.sadece küsmüsler ve bunun tekrar olabileceğini düşünmüşler.kendileri gelip sevdirene kadar bekleyin.kedileriniz kisirsa ve ordakiler değilse bu onları üzmüştür.kedileriniz kısır değilse ve ordakiler de değilse ya da başka kombinasyonlar varsa dünyaları iyice sasmistir.yabanciliklari size değil şu an.varolussal. üzülmeyin

ZehraBulutt

Birkac güne eski hallerine dönerler merak etmeyin. Bu süreçte biraz şımartın onları yaş mama, oyuncak vb.

cuneytsahin

Arkadaşımın da 3 kedisi var ve kedilere hiç kötü davranmamıştır.

cuneytsahin

İnşAllah düzelir ya

cuneytsahin

Çok üzülüyorum çünkü :(

Cansumuezza

Küsmüşler tüm olan bu:)

Anonymus552223

5 gun cok uzun zaman degil. Bir daha aklinizda bulunsun evde birakin, guvenebileceginiz birine anahtar verin. Gunde bir veya 2 gunde bir bile gelse olur. Yemini suyunu kontrol edip biraz sever.. yer degistirmekten iyidir