Kedime Eziyet Ediyorum Ama O Da Hak Ediyor.

calymath

Anket

ben sadece yanaklarını ısırıyorum
(5 oy)
biraz butlarını kemiriyorum.
(1 oy)
olur mu, kedinin her yeri ısırılır.
(26 oy)
bu millet aklını kaçırmış
(25 oy)
Toplam (57 oy)

Bazen mini minnacık gene geliveriyor elime, hamur gibi yoğurasım geliyor. Mıncık mıncık mıncırıyorum. Içimden böyle sevmek geliyor.
Hele etli yanları yok mu? Kemirmeye bayılıyorum.
Severken içim akıyor böyle, sıkasıya sarılasım geliyor.
Canı da acıyor, biliyorum. Ama hiç de şikâyetçi gibi durmuyor.

Biliyorum, o da benim için aynı şeyleri düşünüyor.

Size de böyle haller olmuyor mu?

23 CEVAP

dilaraxx

bir an sinirlendim başlığı görünce, sonra gülmekten karnıma ağrılar girdi:)) elim haritaya döndü fazla öpülünce atıyor patiyi:)

onurtemiz

Ben de biraz hard sevenlerdenim ???? yere uzanıyor açıyor göbeğini tatlı tatlı vuruyorum sırtına kuyruk üstüne kafasına. Patilerini sıkıyorum. Öpmek yetmiyor bazen sarılıyorum ???? dozajı arttığımda kovalıyor beni oyun sanıyor çünkü :d

Raubeyaz

Benim kedilerim ısırdıkça ben de onları ısırıyorum. Öldüresiye sevesim geliyor bazen.

Kubyusbaskent

Kokulu kokulu öperim o güzel yanaklarından güzel kızımın :)

Kubyusbaskent

Tata4242 :) bizimki nazlı olduğu için anca yanaklarından sakince opebiliyorum :) şimdilik bu kadar. Biraz daha büyüyup alışınca tabiki birlikte çılgınlar gibi minciklasabiliriz :)

Alaracatlover

Bende burnundan patilerinden yanaklarından karnından öpüyorum arada yanaklarını mıncıklıyorum ama gel görki mırrrrmırrr:))

poughkeepsie

Ben önce yumuşak yumuşak okşuyorum, sonra istemsizce mıncırırken buluyorum kendimi. Bebek gibi havaya kaldırıp uçuyoruuz diye bağırıyorum ve evde bi tur atıyoruz, sesi çıkmıyor :DD Bazen kucağından kaçmaya çalışsa da hayır gitmiceksin diye tutuyorum, en sonunda pati yiyorum ama olsun değiyor :)))

TATA4242

Ayyy oo nazlı halleri yok mu sanırsın premses :):)ejderhası var sanki,sanırsın Khaleesi.Benimki büyüdü hala nazlı :D tabii ginede mıncıklaşıyoruz.Olgunluk zamanları 3-4 yılı bulabiliyor.O zaman daha çok mıncıklaşabiliriz :)