Kedime Eziyet Ediyorum Ama O Da Hak Ediyor.

calymath

Anket

ben sadece yanaklarını ısırıyorum
(5 oy)
biraz butlarını kemiriyorum.
(1 oy)
olur mu, kedinin her yeri ısırılır.
(26 oy)
bu millet aklını kaçırmış
(25 oy)
Toplam (57 oy)

Bazen mini minnacık gene geliveriyor elime, hamur gibi yoğurasım geliyor. Mıncık mıncık mıncırıyorum. Içimden böyle sevmek geliyor.
Hele etli yanları yok mu? Kemirmeye bayılıyorum.
Severken içim akıyor böyle, sıkasıya sarılasım geliyor.
Canı da acıyor, biliyorum. Ama hiç de şikâyetçi gibi durmuyor.

Biliyorum, o da benim için aynı şeyleri düşünüyor.

Size de böyle haller olmuyor mu?

23 CEVAP

Mirtip

Bu 2 oldu sanırım, dehşetle giriyorum gönderilerinize, hak verip çıkıyorum ????

Helppaws

Başını, yanaklarını öpüyorum, sonra normal normal seviyorummmmm

behcetaydinelli

Bazen bana da böyle oluyor, yere yatırıp gıdıklıyorum biraz, elimi tutup ısırıyor sonra :DD

TATA4242

Her iki tarafda memnunsa sıkıntı yok :)Herkesin sevme yöntemi farklı :)bende poposuna hafifçe vururum,hoşuna gider,sonra mırıldanarak gelir üstüme yatar yüzüme saçıma bakım yapar :)

lwb

Ben bildiğiniz yanaklarını ısırıyorum artık severken o da beni ısırıyor sonra:D

Kedimiriltisi

ben kızıma kıyamam hafifçe dokunurum öperim, sert sevene de tepki gösteririm

Kontesiim

Başlığı görünce sinirlensem de posta girince insan ister istemez gülüyor :) bende canını yakmadan ısırıyorum fazla sevgiden hep :))

calymath

Eleştiriniz için teşekkürler.

LadyAndCat

Kontesiim , Mirtip;
Ben de sizin gibi oldum :D
Önce kızıp “Noluyor?” Dedim.
Sonra bir gülme geldi.
İlahi Calymath :))

TATA4242

Öpemessin çünkü cins kedi o :D:D

PandAiluroSena

Islak burnunu isirmak, opmek,kadayif gibi biyiklarini isirip hafifce cekmek :D etli butlu popislerine hafifce pat pat vurmak, gobek bolgesindeki yaglari minciklamak bi de kulaklarindaki tuylere ufleyip gidiklanmalarini saglamak. Yazarken bile dislerimi sikar oldum :D kedilerimden Panda beni gorunce hemen atar kendini yataga popisine vurayim diye mesela, onlarda seviyor bence :D

Anonymus552223

Canı yanacak kadar yapmiyorsunuzdur yahu:(((

LadyAndCat

Ben her yerini öpüyorum ama kibar oluyorum. Isırmıyorum çocuğumu :)) Herkesin sevme yöntemi farklı.

hcerenk

Kızlardan biri çok huysuz aslanoyle sikistiramiyorum da tüm hıncımı diğerinden alıyorum. Cop cop opuyorum, dans ediyorum, arka buylarini sikistiriyorum (valla dişlerim kamasiyo şu an, uyansın da sikistirayim). Hele böyle kendi kendine bir şeyleri patilerken görünce aklım cikiyor. Göz goE gelince artık allaaaahhh dediğim zaman saklaniyo bı yerlere sakaciktan :D sonra elimi alıp tavşan ayakları ile tekmeliyor. Bence o da biliyor sevmek için sıkıştırdığımi. Ama napayim çok seviyorum, içime sokasim geliyo ne türlü seveceğimi bilemiyorum. Çok tatlılar, aklımı kaybediyorum :)

efegngr

bende bizimkinin tombik yanaklarını ısırıyorum sonra bana derdin ne senin bakışı atıp popişini dönüp gider.Ama hiçte şikayetçi değil.Onlar neyden hoşlanırsa öyle severim