Tahılsız Mama

sutlacsmom

Nd kitten tahılsız mama kullanıyorum ama tahılsız mamanın kalp büyümesi yaptığını okudum bilgisi olan var mı

20 CEVAP

TATA4242

Acana mama karbonhidrat miktarı açısından ne çok yüksek nede çok düşük olan bir mama ve çok ideal. Grasslands ürünü içerik olarak en iyi mama diyebilirim.Özellikle kırmızı et beyaz et ve balık eti içermesi açısından çok iyi ve tavuk eti içermiyor olması sebebiyle alerji problemine rastlayacağınızı sanmam.Özellikle ördek ve hindi eti içermesi çok iyi.Beyaz et ihtiyacını en iyi şekilde karşılamasının yanı sıra kalori ve yağ bakımından düşük etler olduklarından ileriye dönük en iyi mama sayılabilir.Yüzlerce mama markası içeriğine baktım ama bu denli tavuk eti yada domuz eti içermeyen ve çeşitlilik açısından başka mamaya rastlamadım.

TATA4242

Maalesef kedimin Nd den bıkkınlığı sebebiyle,Acana yada Orijeni daha çok sevmelerinden dolayı,tekrar geçmeyi düşündüğüm iki marka.Şahsen ben yetişkin kedim için şuan mama değiştirirsem,alacağım mama Acana Grasslands olur.

TATA4242

Petlebide Grasslands ürünü yorum kısmında,kullanan kişiler hakkında genel olarak kedilerin sevdiğinden ve sağlık problemi yaşamadıklarının altını çiziyorlar.O kısma aklınızda şüphe olmaması için göz gezdirebilirsiniz.

sutlacsmom

Keşke güzel bir araştırma yapılsa da sorularımıza cevap olsa

srplzngl

Kullanıcı yorumlarından bir yere varmaya çalışmak pek mümkün değil. Önemli olan kedinin yaşam kalitesini uzun vadede nasıl etkilediği. Günümüzde kedilerin erken yaşlanıyor olması bile kimsenin dikkatini çekmiyor. Ortalama ömürleri 10-15 yıl varsayılıyor.