Kedim Isırıyor

ardazeybel16

Dün kedi sahiplendim 10 aylık sarman bir kedi. normal dururken ısırmıyor fakat yan yatınca veya sırt üstü yatınca elimi hedef olarak görüyor ve ısırıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

7 CEVAP

Anonymus552223

Yan veya sirt ustu yayinca elinizi yaklastirirsaniz tehlike arz eder. Cunku o pozisyonda savunmasiz hisseder kediler. O sekilde savunmasiz yatarken sevmeyin, sevdirmek icin onun size gelmesini bekleyin. 1 gun olmus eve geleli bir de, o kadar alismasi bile cok iyi. Normalde bir yerlere saklanip hiç cikmayabilirdi de

Anonymus552223

Bir de fotosuna baktim karni şis gibi ic parazit yaptirdiniz mi?

ardazeybel16

Şimdi yükledim

merveafsin

Benim kedim de de var ama yavru zamanları olduğu için veteriner onun bizimle oyun oynadığını söyledi nasıl annesiyle kardeşleriyle ısırarak oynuyorsa bizimle de o şekilde oynuyormuş yani bu saldırma biçimindeyse bilemicem tabi ki

lwb

Gerçekten karnı normal gözükmüyor, hekime kontrole götürmenizi tavsiye ederim

ardazeybel16

o eski kedim maalesef fipten kaybettik :(

LadyAndCat

O zaman niye yeni kedinin fotoğrafı yok. Ne üzüyorsun bizi burda :((