Kedim Kambur Mu Duruyor

Emre41

Kedim biraz kilo aldı ve bana biraz kambur duruyor gibi geldi fotoğraf ekliyorum .

7 CEVAP

lwb

Normal, normalde de kambur bir sırtları var zaten otururken

Emre41

Bir şey dikkatini çekince sağa sola doğru bakıyor ama onun dışında genel olarak biraz sağ tarafa doğru duruyor . Çok atletik hareketlerinde bir kısıtlama görmüyorum ama ilerde bir sorun olur mu diye sormak istedim . Veterinere gitmekte bizim için bir kabus pusete girince çılgına dönüyor pusetin kapısını da açabiliyor. Hatta bir seferinde burnunu ciddi bir şekilde yaralamıştı. Ondan dolayı sormak istedim

ZehraBulutt

Hareketlerinde de bir sıkıntısı yokmus bence onun duruşu öyle italik :)

Emre41

Kambur derken karşısına geçip baktimigimız da skolyoz varmış gibi bir yana doğru duruyor onu demek istemiştim

ZehraBulutt

Hafiften bir sağa çekme var gerçekten :) Hep mi böyle oturuyor? Omurgasını, yan taraflarını bir kontrol edin bakalım bir anormallik var mı? Belki öyle oturmayı seviyordur, mesela ben de bir şey okurken, telefona bakarken vs. kafamı hafif sola eğerim düz tutmam, öyle daha rahat ediyorum.

LadyAndCat

Emre41,
Gerçekten de skolyozu olabilir neden bir veterinere göstermiyorsunuz. Öyle de olsa o sizin ve çok güzel :))
Kimse mükemmel değil ve hepimiz hastalanıyoruz o da rahatsızdır belki.

Natkarat

İlginç cidden. Fakat komik durduğu kesin. :D