Kum Tavsiye Eder Misiniz?

oguzhan817

Merhaba.
Koku yapmayan topaklanan kum kullanmak istiyorum ama çokta pahalı olmamalı :) 20 25 lira civarında kullandığınız memnun kaldığınız tavsiyeleriniz var mı?

28 CEVAP

LadyAndCat

Catloveerr,
Kokudan durulmuyordu demiş hahahah kıyamam:))
Van Cat de , Proline da sevilen ve ucuz bulunan ürünler.
AK Kum denemediyseniz gerçekten öneririm :))

Catloveerr

@ladyandcat neden güldüğünüzü anlayamadım :D
Normalde vancat vanilyalı kullanıyorum şu an woow plus kullanıyorum dökerken hiç tozutmadı bu yönden çok sağlıklı topaklanması da iyi ve kokusuz bir kum. Koku yaymıyor. Sanırım aranan her şey var. Kimyasal olması dışında. Natural bastet pelet denemek istiyorum eğer memnun kalmazsam bundan devam ederim

onurtemiz

Sabun kokusu biraz ağır gibi evet ama rahatsız olmadım bizim oğlandı olmadı bence izledim. Tuvalet kapalı zaten açık tuvalet kullanan kişileri anlamıyorum tuvalet diyince akla gelen kapalı olandır. Herkes kapalı tuvalete geçmeli o zaman sorunlar azalıyor. Özellikle koku
( sana laf atmıyorum haa :D)

Catloveerr

Ahaha evet kapalı olması güzel fakat biz tuvalet kabını banyoya koyduk tam sığıyor yani elimde yarı kapalı tuvalet var mesela ama sığmadı maalesef. O yüzden bu evde olduğum sürece devasa kapalı tuvaletlerden kullanamayacağım :D. Kapalı tuvalet koku yönünden çok iyi ama quik'in çok yoğun kokusu olduğunu düşünüyorum hala o yüzden kapalı alanda kedinize zarar verebilir :(. Tozutmaması çok önemli çünkü kapalı alanda çok zararlı. kokusuz olması da öyle.

onurtemiz

Lady ben kullanıyorum iyi gayet sen beğenmiyorsan başka kum kullan. Fiyat performans olarak efsane :-)

Bensuozdemir

Mycat kullaniyorum cok memnunum

BalliBadem

Miyamix

vancat veya quik tavsiye ederim. 2sinden de memnunum

BenNisa

Peki vancat 15 kg kokusuz kedi kumunu kaç gün kullandınız?

efegngr

mycat kullanıyorum eğer koku yaparsa her tuvaletini temizlediğinde üstüne karbonat serp hem patisinde oluşacak mikropları engelliyo hemde kokuyu çok iyi hapsediyor:)

LadyAndCat

Ak Kedi Kumu kullanıyorum.
5 ve 10 LT seçenekleri var.
5 LT’si 17 Lira Migros’ta.
10 LT’si 20-22 Lira Petshop’ta.
Ben gayet memnunum.
Tozsuz, topaklaşma süper ve koku yok.

dtaylan03

Refleks Aktif Karbonlu (yeşil kutulu olan), koku tutma konusunda çok çok iyidir

Senem066

Proline portakallı kullanıyorum 14 lira olması gerek. Memnunum koku yok. Uzun suredir başım kokuyla dertteydi..