Kum Tavsiye Eder Misiniz?

oguzhan817

Merhaba.
Koku yapmayan topaklanan kum kullanmak istiyorum ama çokta pahalı olmamalı :) 20 25 lira civarında kullandığınız memnun kaldığınız tavsiyeleriniz var mı?

28 CEVAP

bihtercik

proline en uygunu.
kokusuz 10 ltsi 22 tl

Catloveerr

@onurtemiz quik yazın almıştık kokudan durulmuyordu sabun kokusu iğrençti. Şaşırdım doğrusu :/

LadyAndCat

Sana gülmedim @Catloveerr,
Onur ile olan diyaloğunuza güldüm.
Adam “efsane diyor” bir kuma ,
sen aynısı için “kokudan durulmuyor” demişsin.
Komik geldi...
Ben sizin lafınıza güveniyorum.
Quik konusunda.

BenNisa

Ben de ;) Bu arada herkese iyi geceler. Umarım kediniz yanınıza gelir ve sizinle birlikte mışıl mışıl uyur :) Eğer gelmezse siz koyun yanınıza. Ama size pati atarsa sorumluluk almam :D

Catloveerr

Vancat vanilyalı petshopta 5 litresi 12,5 liraya alıyorum

BenNisa

@LadyAndCat siz 5 LT ve 10 LT seçenekleri var demişsiniz. Ben baktım internetten, 10 kg seçeneği de var :) Bir de 25 TL. Çok ucuz :) Peki siz bebek pudralı, marsilya sabunlu vb olanlarından hangisini önerirsiniz?

LadyAndCat

BenNisa,
10 LT zaten 10 kg oluyor.
Evet 10 Litre yani 10 Kilosu 20 küsür. Petshop’da birkaç lira daha uygun oluyor.
Ben Marsilya Sabunlusunu kullanıyorum. Gerçekten çok temiz ve tozsuz. Deneyin teşekkür edeceksiniz :))

BenNisa

Ahahahha :D 10 kg ile 10 LT aynı şeydi değil mi. Bu tatil bana iyi gelmedi :D

LadyAndCat

BenNisa
Olur öyle :))
Yanaklarından öpüyorum :*

Catloveerr

@ladyandcat evet böyle söyleyince ben de güldüm :D
@bennisa keşke gelse ama nerdee teşekkürler iyi geceler size de

@catloveerr ben quik kokusuz kullanıyorum fiyatı uygun denk geldikçe. çok memnunum şaşırdım açıkçası

onurtemiz

2 aydır Quik sabunlu kullanıyoruz kapalı tuvalet bir sorun yok şükür topaklanma, koku, tozutma her şeyiyle beğendik. Para olsa Ever Clean alalım :d

Catloveerr

Allah allah ya valla ben de şaşırdım iki kişi önermiş çünkü. Abim indirimde diye iki paket alıp gelmişti. Ama gerçekten koku yoğundu annem de biraz hassas koku konusunda o yüzden bi daha sakın sabunlu alma diyo hep bu kumu gündeme getiriyo :D yazdı bi de ondan çekilmiyodu belki de. Çok şaşkınım valla :D

muffincookie

VanCat ödül almış dünya genelinde mi ne 1.olmuş onu deneyin bnce

onurtemiz

Quik sabunlu olan efsane fiyat performans olarak iyi