Kedime Uygun Mama Tavsiyesi?

dilekttgn

Merhaba,
Alerjik bir kedim var ve muhtemelen şuan kullanıyor olduğum mamadan kaynaklanıyor (acana)
Bana alerjik kedilere uygun bir mama önerebilir misiniz?

3 CEVAP

Badems

Bildiğim kadarıyla Hill's üretiyor alerjik bünyeye sahip kediler için, bir deneyin isterseniz. Bir de sitesine üye olup talep edildiğinde deneme boyunda mamalar gönderiyorlarmış, öyle bir şey de yapabilirsiniz direkt büyük mama almaktansa. Royal Canın'da da birkaç tane hassasiyete dayalı mama seçeneği var ama bahsettiğiniz problem için mi emin değilim.

SiYaH

Sanabelle 'nın Hassas Kediler İçin var onu kullanabilirsiniz.

rnt

Tahılları az içeren(mümkünse içermeyen) mamalar daha yararlı olur. Ben de kedim için Hills kullandım. Ama açıkcası aynı sorun için Royal Canin daha faydalı oldu.