Kedi Kızgınlık Süreci Hakkında Bilgi

ardazeybel16

Anket

Evet, Kızgınlıkta.
(3 oy)
Hayır, Kızgınlıkta değil
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Kedi sahiplendim 2 gün oldu 10 aylık erkek kedim. Kedimin ilk geldiği gün sırtını severken popo kısmını kaldırıyordu. ikinci gün ise hep kapıdan kaçmaya çalışıyor, cama gidip garip şekilde miyavlıyor ama etrafa idrar püskürtmüyor. Acaba kızgınlıkta mı?

4 CEVAP

Natkarat

Evet kızgınlıkta. Ayrıca her erkek kedi püskürtme yapmayabiliyor. Benimki 12 aya kadar yapmadı mesela. Şimdi yapmıyor oluşu püskürtme yapmayacağı anlamına da gelmiyor. Şans. :)

Anonymus552223

Evde sicak ortamda olduklari icin her ay giriyorlar erkek de dişi de.. gecer gecmez goturun kisirlastirin yoksa başa cikamazsiniz

Natkarat

Evet kızgınlıkta. Ayrıca her erkek kedi püskürtme yapmayabiliyor. Benimki 12 aya kadar yapmadı mesela. Şimdi yapmıyor oluşu püskürtme yapmayacağı anlamına da gelmiyor. Şans. :)

ardazeybel16

he bide erkek kediler senede 2 kere mi giriyor kızgınlığa