Peynirin Zararı Olur Mu?

Fel__2

8 aylık kedim her kahvaltı ettiğimizde peynir istiyo yemesinin bi zararı olur mu

9 CEVAP

bihtercik

az yediği sürece bir zararı olmaz :)
benimki zeytin bile yiyor.

LadyAndCat

Olmaz ama tuzlu olmasın.
Bir parçacık verebilirsiniz.
Haşlanmış yumurta, zeytin de terler ve zeytinyağı içerler.

Catloveerr

Benim kedim zeytini çok seviyor bunu ilk gördüğümde çok şaşırmıştım kedilerin zeytin yediğini bilmiyordum

BenNisa

Bizim kapının önünde 1 kedi vardı. İsmi tüyleri gibi Beyaz'dı. Bir de kızı vardı Porsuk :D Annem Porsuğu ağaçtan kurtardı. Bizim de o zamanlar maddi durumumuz kötü olduğu için mama alamadık. Annemin de çocukluğunda baktığı kedisi heeeeer şeyi yiyormuş. Salatalıktan peynirine kadar :) Ve kediye bir şey olmamış. Annem kedilere peynir veriyordu. Şimdi elimizde onların yedikleri peynirler var ama onlar yok :(
Size de bugün böyle bir şey anlatmak istedim. Sonuç olarak hiç bir şey olmaz fakat arkadaşların dediği gibi tuzlu olmamasına dikkat edin ve fazla vermeyin :)

ZehraBulutt

Zeytini tüm kediler sever arkadaşlar çünkü içinde catnipte olan madde varmış. Benimkiler zeytin verince catnip vermiş gibi oluyorlar aynı yerlere sürünüyorlar falan. Zeytin tuzluysa önce suda bekletilmeli, bazı zeytinlerin tuz oranı çok yüksek oluyor.

Catloveerr

Yağsız tuzsuz olursa iyi olur

LadyAndCat

Yerler olacaktı :))

BalliBadem

Faydalı

Kediperi

Olmaz, tüyleri dökülür :)))