Numune Talebinde Nasıl Bulunabilirim?

Zeynepulku

Mystic Matisse imamlarından numune almak istiyorum nasıl talep edeceğim? Daha önce edenler varsa geldi mi ve nasıl talep ettiniz. Kg'si yuksek olduğu için bu mamalarin ilk önce kedim yiyor mu diye bakmam gerekiyor

4 CEVAP

Catloveerr

Farmina firmasına mail atarak matisse numunesi isteyebilirsiniz. N&d gönderiyorlar matisseyi bilmiyorum. İnstagramdan da mysticpetfood hesabına mesaj atarak numune isteyebilirsiniz benimki gelmedi o ayrı :)

bihtercik

mystic instagramdan; isim soyisim numara adresi dm atarak isteyebilirsiniz.
benimki bir haftada geldi, kızım yemedi sokak kedilerine verdim onlarda yemedi.
kediden kediye değişiyor ama ben ona vereceğim parayı matisseye veririm en azından farmina firması.

Zeynepulku

Teşekkürler ikisini de denemek istiyorum kedim. Her tavuklu mamayı yemiyor. İlk önce mystici denemek istiyorum daha uygun fiyatı eğer beklediğimiz sonucu alamazsam matisse kullanacağım. :)

Matisse göndermiyorlar diye biliyorum ama siz yine de farminadan numune isteyin, ND gönderiyorlar kediniz ND severse büyük ihtimalle matisse de yer.