Kedimle Vakit Geçirmek İstiyorum

ardazeybel16

Arkadaşlar kedimle vakit geçirmek istiyorum yani oltayla oyun oynamaktan başka neler yapabilirim kedimle uzun uzun yazarsanız üşenmeden okurum .d bekliyorum

3 CEVAP

LadyAndCat

Kedinle uyuyabilirsin ki 15 saat uyuyorlar zaten.
Saklambaç ve kovalamaca tarzı oyunlar.
Adını öğret. Eğitim ve disiplin ver.
İplerle, toplarla oynayabilirsiniz.

ecenur1819

bayram şekerleri ile oynayabilirsiniz
pipetin içine pirinç koyup oynatın
pipetin içine pirin koyup uçlarını kapatıp sonrada ufak bi delik açıp ucunda ip bağlayıp şekeri de ipin diğer ucuna bağlayıp oynayabilirsiniz benim kedi çıldırdı bayıldı resmen

tutkukisar

saklambaç oynayabilirsiniz çok seviyorlar. önce göz teması kurup size bakarken birden kaçıp saklanın :) daha sonra sinsi sinsi gelip aniden sizi sobelemeye çalışacaktır emin olun.

müzik açıp kucağınıza alıp dans edin, uzun tutmayın ama bu süreyi bazen sinirlenebiliyorlar.

youtube'da "cat mouse" vb videolar açıp onun eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

yumak ipliği 2-3 metrelik kısmını açarak içeri odalara koşup ipi yakalamasını sağlayabilirsiniz.

aklıma gelenler bunlar :) selamlar