Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Veteriner Önerisi

tsoorita
tsoorita

1391


Öncelikle merhabalar, 2 gün önce bir kedi sahiplendim henüz 2 aylık ama yakın zamanda aşı olması gerekiyor ve güvenebileceğimiz iyi bir veteriner arıyoruz. Esenler'de oturuyoruz bu çevrede ya da yakın çevrede bildiğiniz iyi bir veteriner var mıdır?


6 Cevap

Badems
Badems

12123


Yapacagi asilar sabittir, onu evinizin yakinlarinda bile eger varsa orada yaptirabilirsiniz. Ama operasyon ve hastalik gibi seylerde iyi bir veteriner bulmalisiniz. Simdilik yaptirin yavrunun asilarini, o da saglikli olsun siz de rahat olursunuz. Arastiririz oralarda iyi bi veteriner :)


tsoorita
tsoorita

1391


Biraz bakındım buralarda ama bulamadım maalesef eğer varsa bildiğiniz yardımcı olabilir misiniz? Yine de çok teşekkür ederim. Hastalık operasyon gibi durumlarda İü Veterinerlik Fakültesini düşündüm üniversitenin öğrencisi olduğum için yardımcı olabilirler diye düşündüm.


Maviiruhluu
Maviiruhluu

1239


Benim ki de 2 aylık ve yarın aşısı var. Karma olucak sonra 2. Karma, parazit ve kuduz olucak, araştır öyle git derim bazıları çok gaddar bir şekilde yapiyor


Badems
Badems

12123


Avrupa yakasinda hic bildigim yok malesef, ancak Anadolu yakasi icin onerebilirim o da size uyar mi bilmiyorum. Ogrenciyseniz eger orda avantajlisiniz, kimin daha iyi olup olmadigini bilir rahatca guvenebilirsiniz :)


tsoorita
tsoorita

1391


yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize :) fakültenin öğrencisi değilim ancak yine de avantajlı olacağını düşünüyorum :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
860 Görüntüleme
6 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor