Veteriner Önerisi

tsoorita

Öncelikle merhabalar, 2 gün önce bir kedi sahiplendim henüz 2 aylık ama yakın zamanda aşı olması gerekiyor ve güvenebileceğimiz iyi bir veteriner arıyoruz. Esenler'de oturuyoruz bu çevrede ya da yakın çevrede bildiğiniz iyi bir veteriner var mıdır?

6 CEVAP

Maviiruhluu

Benim ki de 2 aylık ve yarın aşısı var. Karma olucak sonra 2. Karma, parazit ve kuduz olucak, araştır öyle git derim bazıları çok gaddar bir şekilde yapiyor

Badems

Yapacagi asilar sabittir, onu evinizin yakinlarinda bile eger varsa orada yaptirabilirsiniz. Ama operasyon ve hastalik gibi seylerde iyi bir veteriner bulmalisiniz. Simdilik yaptirin yavrunun asilarini, o da saglikli olsun siz de rahat olursunuz. Arastiririz oralarda iyi bi veteriner :)

tsoorita

Biraz bakındım buralarda ama bulamadım maalesef eğer varsa bildiğiniz yardımcı olabilir misiniz? Yine de çok teşekkür ederim. Hastalık operasyon gibi durumlarda İü Veterinerlik Fakültesini düşündüm üniversitenin öğrencisi olduğum için yardımcı olabilirler diye düşündüm.

Badems

Avrupa yakasinda hic bildigim yok malesef, ancak Anadolu yakasi icin onerebilirim o da size uyar mi bilmiyorum. Ogrenciyseniz eger orda avantajlisiniz, kimin daha iyi olup olmadigini bilir rahatca guvenebilirsiniz :)

tsoorita

yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize :) fakültenin öğrencisi değilim ancak yine de avantajlı olacağını düşünüyorum :)