Kedim Hangi Cins?

Zatres

Merhabalar,uzun zamandır kedimin tekir değilde farklı bir cins olduğunu anladım.Araştırıyorum,fakat bulamıyorum.Yardım eder misiniz?Şu anki güncel fotoğraflarını alta koyuyorum.6,5 kilo 5 gün sonra 10 aylık olacak.

18 CEVAP

Zeynepulku

norveç orman kedisi gibi belki tekir ve norveç orman kedisi kirmasidir ama Norveç orman kedileri daha tuylu oluyor kafa kısmında yele gibi tuy oluyor

LadyAndCat

Zatres,
Sokaktaki kedilerin ırkları karışık olur. Bilmemize de imkân yok.
Belki Dedesi uzun tüylü büyük bir kedidir. Annesi Çizgili Tekir Babası da Beyazlı bir kedi olabilir. Tahmin yürütüyorum. Güzel , güzel tüylü , iri bir kediniz var. Biraz kilolu ama yarım kilo kadar verse daha iyi olur.

muffincookie

Aynısı bizim sokakta var.Annesinş babasını tanımıyorum ama bi diğer kedinin annesi siyahlı dçsarılı babası beyaz sşyah. Kendi Sibirya kedisine benciyo diğer kardeşi calico diğeri sarı beyaz.Şraz tuhaf bu konular