Aro Fiyatları

yasminackz

Aro markasının fiyatlarını merak edenlere günceldir bu gün kapının önüne bırakmışlar merak edenler için yardımcı olmak istedim

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Keşke bize yakın bir metro olsa ya

Catloveerr

Teşekkürler :)

sarmanbirkedi

Metroda 60 tl internette 110 tl artık 10 daha koyup micho alıyorum ama yine de teşekkürler

yasminackz

Birde getir gibi uygulamalarda ek 5 TL ödeyip getirtebilirsibiz haberiniz olsun rica ederim ????

yasminackz

İnternette satışı var aslında farklı sitelerde ama mama olarak düşününce üretim tarihi biraz sorun olabilir

Benim bulunduğum şehirde yok maalesef ama ben yolum Konya'ya düştükçe alıyorum içeriği fena değil sokak kedileri seviyor.

Catloveerr

@yasminackz getir uygulamasında ne kadar aronun fiyatı biliyor musunuz? Uygulamayı indirecektim hafızam olmadığı için indiremedim