Tüy Dökümü

mervegck06

İyi günler 10 aylık British Shorthair dişi kedim var (kısır) ve inanılmaz tüy döküyor.
Sağlık durumu gayet iyi. Mama olarak ND Ocean serisi düşük tahıllı balıklı mama kullanıyoruz. Hergün tarıyorum (haftada 1 veya 2 kere de furminatör ile tarıyorum. ) ama hergün tarak tüy ile dolu oluyor ve evde de tüylerine rastlıyorum. Ayrıca Veto Skin kullanıyoruz.

Bir türlü bitmiyor tüy dökümü. Bu konuda önerileriniz nelerdir? (mama vs. konusunda)

16 CEVAP

onurtemiz

Klavye delikanlığı nedir bilmeden konuşma, malasef cahil birisisin sen
Tiyatro yapmaya devam et sana he diyip geçiyorum