Kedim Mama Yemiyor

Cansukorkmz

Siyam kedim var 26 ocak pazar günü kuduz ve iç dış parazit aşısı oldu. Fakat mama yememeye başladı çeşitli mamalar aldım onları da yemedi ıslak mama aldım ondan biraz yedi o kadar su içiyor.ne yapmaliyim aşıdan kaynaklı olabilir mi

2 CEVAP

ardazeybel16

veterinere danışmanız lazım. aşıdan da olabilir ama kimse kesin bişey diyemez o yüzden vet danışmakta fayda var

LadyAndCat

Cansu Hnm,
Derhal bir veterinere danışın.
Günler olmuş. Yemiyor, içmiyor diyorsunuz?!? Kilo verdi mi??
Normalde de kediler az yer ama günlük bir çay bardağı kadar kuru mama veya 200 gr kadar yaş mama mutlaka yemeliler.