Yardımcı Olabilir Misiniz

Gsima

Henüz 1 aylık kadar iki kedim var onlara kayseride sahip çıktım fakat bir gün sonra Niğde'deki evimize geldik kendi arabamızla kayseri deyken mus mutlu uyumuşlardı bir kaç gece fakat Niğde'ye geldiğinden beri sürekli miyavlıyorlar doğru düzgün mama içmiyorlar ve hiç mi hiç uyumadılar üçümüz birlikte sabahı sabah ettik ne yaptıysam uyutamadım saat,sıcak su torbası,karanlık,kucak bunların hepsini denedim ama olmuyor uykusuzluktan ayakta durmuyorlarmış ama uyumuyorlar da bunun nedeni ne olabilir ve nasıl uyutulabilir

2 CEVAP

Kediler pk fazla yer değiştirmeyi sevmezler alışana kadar bu huysuzlukları yaparlar

Badems

Onları rahatsız eden birşey olabilir mi ? Parazit vs ?