Kafam Karışık

muffincookie

Sokak kedlei için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.KGsi 15-16 TL alabiliyorum en fazla.BonaCİBO alıyorum.Bu fiyata daha iyisi var mı?Sokak kedileri içinne öneriyorsunuz?

21 CEVAP

sarmanbirkedi

Mito onermiyorum ama bence kediler hangisini seviyorsa ondan daha çok . Mesela bonaciboyu daha çok seviyorlarsa 2 ay bonacibo 1 ay micho gibi

sarmanbirkedi

Bonaciboya devam bu fiyata daha iyisini bulamazsınız

Ucuz mamaların hepsi kötü olduğu için tek markaya bağlı kalmayın derim mesela bir paket bonacibo bir paket reflex gibi değiştirerek kullanmanız daha iyi olur.

BalliBadem

Aro ile dönüşümlü verebilirsiniz

LadyAndCat

Muffincookie;
Karıştırmanda sakınca yok.
Yapabildiğinin en iyisini yapıyorsun Bona Cibo olabilir. Micho olabilir.
Yetişkin ve bebek diye de takılma elinden geleni yapıyorsun:))

sarmanbirkedi

Ikisini de aynı zevkle yiyorlarsa pek bir önemi yok diye düşünüyorum sıralamanın

muffincookie

Peki iki mamayı sürekli karıştırarak verebilir miyiz?Yada BonaCibo'nun bir yavru bir yetişkinin alabilir miyiz?ben en son kitten aldım mesela busefer ytişkin alıp onu mu versem?Hem kuzulu değşiklik olur.Yada yetişkinle kitten mı oarıştırsam.Çünkü ikside farklı siteden almak zor oluyor

muffincookie

Çok sağolun ❤️

BalliBadem

Bence çoğunlukla bonocibo aradada micho mito kullan değişiklik için mesela 1bonocibo kuzulu bi tavuklu sonra micho sonra yine bonocibo kuzu sonra tavuk sonra mito tarzında

cagdan

Micho 15 kg tavuklu pirinçli mama 129,5₺ diye biliyorum. Böylece kilosu 8,63₺ ye bütün kış doyarlar. Eğer ortamda 1 yaştan ufak kediler de varsa mamaları (tadı kaçmasın diye günlük olarak) açık bırakıp yumuşamasını sağlayabilirsin. Sevgiler

gulatakan

ben los felis alıyordum.içeriği güzel baya ustunde yazılanlara gore ama turk fırmalarına gecen ki başlıklardan dolayı bır guvensızlık olustu.Cidden üzerinde yazdıgı gıbı mı ıcerık suphelenıyorum artık.o yuzden ben de kararsızım su an.Ama herkes elınden ne gellıyorsa onu yapıyor.keske hepsıne nd alabılsek ama bazen yeter kı karnı doysun dıyorsunuz.Bu arada los felıs konusunda da severek yıyorlardı mama kaplarında hıç kalmıyordu.bır haftadır falan eskısı gıbı yemıyorlar bır mıktar kalıyor kabta.belkı mevsımseldır bılemıyorum.

muffincookie

Arkadaşlar dün akşam BonaCibo ve micho mamamızı aldım.Micho yedi tüm kediler afiyetle.BonaCibo Adult Cat Lamb'ı daha denemedim ama numumeyi sevmişlerdi.Aklıma şimdide şu takıldı;
Micho ile BonaCibo arasında kalite içerik farkı var.Meswle Adult lamb ile micho nun farkı biri avize ağacı Pisilyum vs gibi içeriyor micho içermiyor.Acaba sadece BonaCibo Adult lamb+tavuklu yetişkin (ya da kitten) yani sadece BonaCibo mu alsam yoksa micho + BonaCibo devam mı etsem

muffincookie

Mito almayı hiç düşünmedim.Bitkisel protein var ve pek beğenmiyorum :) İkisininde aynı zevkle yiyorlar.Şuam 3×2 micho ve 2×2 BonaCibo kuzulu var elimde.Michoya başladım.Önce 3 kg bitirip sonra 2 kg lamb,micho,lamb ve yeni mama alacağım.Aslında bonacibo lamb+tavuklu BonaCibo almak istiyorum da acaba arada mama değişikliği mi yapsam o aklıma takıldı.Yaşuanki gibi devam edeceğim ya da BonaCibo lamb+bncb tavuklu o bitince micho hangisini yapsam :))))

muffincookie

Mito almayı hiç düşünmedim.Bitkisel protein var ve pek beğenmiyorum :) İkisininde aynı zevkle yiyorlar.Şuam 3×2 micho ve 2×2 BonaCibo kuzulu var elimde.Michoya başladım.Önce 3 kg bitirip sonra 2 kg lamb,micho,lamb ve yeni mama alacağım.Aslında bonacibo lamb+tavuklu BonaCibo almak istiyorum da acaba arada mama değişikliği mi yapsam o aklıma takıldı.Yaşuanki gibi devam edeceğim ya da BonaCibo lamb+bncb tavuklu o bitince micho hangisini yapsam :))))

muffincookie

Mito almayı hiç düşünmedim.Bitkisel protein var ve pek beğenmiyorum :) İkisininde aynı zevkle yiyorlar.Şuam 3×2 micho ve 2×2 BonaCibo kuzulu var elimde.Michoya başladım.Önce 3 kg bitirip sonra 2 kg lamb,micho,lamb ve yeni mama alacağım.Aslında bonacibo lamb+tavuklu BonaCibo almak istiyorum da acaba arada mama değişikliği mi yapsam o aklıma takıldı.Yaşuanki gibi devam edeceğim ya da BonaCibo lamb+bncb tavuklu o bitince micho hangisini yapsam :))))