Mutamin Organics

TATA4242

Kedi yada köpeğini bu marka ile besleyenler var mı?Detaylı bilgi verirseniz,çok müteşekkir olurum.Açıkcası içeriği iyi değil.Balık yağı ürünü çok iyi geliyor.O yüzden merak edip siz değerli petlebi ailesine sormak ve kullananların görüşlerini almak istedim.
Kısır kedi mama içeriği bu şekilde ;
İçindekiler : Kurutulmuş SomonProteini (%25), Norveç Somon Yağı (%3), Astaxanthin (4%),Pirinç, Bezelye, Hamsi Unu (%4), Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2),Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, KurutulmuşŞeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu,Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum,Kadife Çiçeği Tozu, Taurine .

21 CEVAP

kayrae

gerçekten merak ediyorum. neden kısır kedi mamasının düşük proteinli olması gerektiğine inanıyorsunuz?

Alaracatlover

İnandığını sanmıyorum kayrae sadece piyasadaki bir çok mama bu şekilde ne yazıkki:))

TATA4242

@kayrae piyasadaki bütün ürünler zaten bu şekilde,hepsinin karbonhidrat miktarı yüksek,tüm kısır mamalarda bu durum geçerli,gerekli yada gereksiz,konu bu değil.Ben zaten sorumda söylediğim gibi içeriğini iyi bulmadım,değerleri beni alakadar ediyor,bu kadar omega 3 ve artı balık yağı artı ve Astaxanthin içeren mamaya denk gelmedim.O yüzdende kullanan var mı diye sormuştum,ve soralı,çok uzun süre oldu.

Mateyus

Ben de instagram reklamlarında görüp merak etmiştim. Şikayetvar yorumlarını okuyunca vazgeçtim.

pongul

Mamada et içeriği olmadığını gördüm, üstünü çizmek için yeterli.

Succubus

Kuzenim köpeği için almış. Hatta veterinerimin önerisi ile balık yağını aldığımda markayı baya kötüledi.
Köpeği alerjiye çok yatkın ve ben bu sitede de tekrar tekrar söylüyorum, üst segment mamaların sadece içeriği değil kullanılan ürün kalitesi ve pişirilmesi de kalitesini belli eder. Bu yüzden sadece üst segment mama tüketiyor hayvan. Bu mama ile önce iletişime geçmiş binbir ilgi ile ürünü satmışlar. Ancak köpüşün alerjisi hiç olmadığı kadar azmış. Bundan sonra ne ürünün arkasında duran olmuş ne de bir özür dilenmiş. Koca paket mama sokak hayvanlarına gitti sonra.