En İyi Mama Hangisi???

BenNisa

10 kg'si en fazla 300 TL olan, numunesini alabileceğim en iyi yavru kedi maması hangisi?

8 CEVAP

BenNisa

Güncel

muffincookie

"Profine Kitten Yavru Kedi Maması 10 Kg Fiyatı - Taksit Seçenekleri"
https://www.***********.com/profine-kitten-yavru-kedi-mamasi-10-kg-pm-HB0000088QAQ?wt_gl=cpc.6824.dsa.nelk.petshop-kedi&gclid=CjwKCAiAg9rxBRADEiwAxKDTulRGkeIdThVoxYRzKAKni27fPGs-CotFeMHaZ03xpREDKIdfLndHJBoCxPEQAvD_BwE

Kesinlikle bunu öneririm.KG'si 24.5 TL.10kgsi 245 TL.Bu fiyata alabileceğiniz en iyi mama olduğunu düşünüyorum

Tavuk %42 (tavuk unu %26, kurutulmuş tavuk%16), mısır, pirinç %14, tavuk yağı (karışık tokoferoller ilekorunan) %12, hidrolize tavuk karaciğeri %2, somon yağı %2,karides %1.5, kurutulmuş elma, bira mayası, deniz yosunu%0.5, bitkisel karışım (rezene, fesleğen, adaçayı) %0.02,hindiba kökü (mannan oligosakkaritler kaynağı) %0.016, fruktooligosakaritler%0.013, yuka schidigera özü %0.009’dur.

*******e dede 246 TL

Ya da sanabelle var.Fakat onun kg'si 35 TL.FitMin kitten da 32 TL.320 TL 10 kg'si .Ama fitminde domuz eti var.

İçindekiler
Et (% 24 kurutulmuş tavuk,% 20 taze tavuk,% 19 taze domuz karaciğeri,% 8 kurutulmuş ördek,% 5.6 kurutulmuş balık - morina, conger ve sardalya,% 1.7 kurutulmuş domuz eti ve sığır eti), tavuk yağı, patates, yeşil bezelye, tavuk yumurtası, pancar posası, elmalar, kurutulmuş Saccharomyces cerevisiae inaktif maya, bira mayası, peynir altı suyu, keten tohumu, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı, bitkisel kompleks (ısırgan otu yaprakları, karahindiba yaprakları, papatya çiçeği% 0.17, limon otu, ıhlamur çiçeği), mineraller, hindiba kökü, goji meyvesi% 0.2, zencefil kökü% 0.1, yucca shidigera.

BenNisa

2 mamanın da içeriği gayet iyi fakat neden bu kadar ucuzlar? Yerli ürünler mi?

elifozdemir

pro choice öneririm eğer atlaspetle iletişime geçerseniz hem numune gönderimi hem de yüzde kırk hediye çekini kullanırsınız büyük boy alınca uzun süreli bi şekilde kullanım sağlanıyo içerikleri de zengin mamalardır

Bellasmom

Matisse. Numune gönderiyorlar mı bilmiyorum ama güvendiğiniz bir petshoptan biraz alıp deneyebilirsiniz.

LadyAndCat

BenNisa;
Profine Çek Markası.
Uygun bir ürün evet !

Fitmin Türk.
Fitmin Purity var bir de o pahalı ve yabancı yine Çek ürünü.

Afacankedi

Brit care

ND somonlu puppy kesinlikle. öncelikle alacağınız yerden yeme garantisi olup oladığını sorun. Çoğu pahalı markaların yeme garantili satışı oluyor. Brit Care yeme garantili bir mama mesela ve iyidirde