İnstinct Balıklı

Cansumuezza

Bu mamanın tavuklusunu kullanıyoruz artık Nd yemeyen kedim severek yiyor suan. Yüksek etli ve somonlusunu almayı düşünüyorum deneyen varmi?

9 CEVAP

Bizim oğlan sevmedi balıklısını zaten ne seviyoki..

sundowndread

Bu mama son zamanlarda kafamı karıştırıyor.n&d seviyesinde mi yoksa n&d daha mı iyi merak ediyorum..bazıları bu mamayı çok överek orijen seviyesine bile çıkarabiliyor. Ben n&d alacağım ama mama hakkında bilgilendirilirsem bu mamayada şans vereceğim

orwild

bizimki de nd yemiyor bravery aldık şimdi ondan da sıkıldı sanırım

Bana gore icerigi ND den daha iyi tercih sansim olda instinct secerdim ama orijen intinct ten de iyi gibime geliyor.

Cansumuezza

Kendi sorduğuma kendim yanıt vereyim.. balıklisinida memnuniyetle yiyoruz uzun zamandır :)

Cansumuezza

Sevdiği bir mama çeşidinden devam edin mesela biz nd ördek kuzu balık olarak dönüşümlu kullanıyorduk halada sistem ayni

srplzngl

normalde n&d’ben daha iyidir bu marka ama türkiye’deki içeriği iyi değil.

srplzngl

direkt olarak n&d ile karşılaştırmadım ama orijinalinden epey farklı, orası kesin.

pashav89

iyi marka, belki de en iyisi