Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Sibirya kurduu oyun severmii ???

Laz5353
Laz5353

171


İtalik Yazıacil merak ona gore alicaam


8 Cevap

rnt
rnt

5741


Merhaba. Tabii ki severler. Çünkü çok akıllı, haylaz bir oyuncudurlar. Sıcaktan uzak tuttuğunuz sürece oyun oynamayı severler. Yalnız kalmayı hiç sevmedikleri için oyunla karışık bol bol serin ortamlarda egzersiz yaptırabilirsiniz.


tubanur
tubanur

120464


Bu soruyu sormanız bile hata :) bayılırlar. Fakat oyuncakları kaliteli ve sağlam olmalı zira aldığınız dandik bir oyuncağı yarım saate yok olmuş bilin. Soğuk havaları sevdikleri için denizi de çok seviyorlar. Beslediğim dişi sibirya kurdum (zeyna) benimle beraber plaja gelmeyi çok severdi. Tabi plajda sizi biraz zorlayabilir. Malûm köpeklerden (bilhassa bu türlerden) korkup ciyaklamayı seven itici insan tipleri hala nefes alıyorlar. Bu yüzden insanlardan biraz uzak kalırsanız iyi edersiniz yoksa uzun tartışmalara maruz kalabilirsiniz :) kumlarda biriken yosunlara burunlarını daldırmak gibi bir huyları da oluyor genelde. Netice olarak oyun seviyorlar


Badems
Badems

12123


Bunun cinsle alakası yok, her canlı oyunu sever. Anlamadığım nereden alacağınız ?


tubanur
tubanur

120464


Ben oyun için malzeme alacak diye anladım. Umarım doğru anlamışımdır?


tubanur
tubanur

120464


Köpek almaktan bahsediyorsanız; sitenin 'yuva arayanlar' kısmında bulabileceğiniz Baron adında genç bir sibirya kurdu var. İstanbul'dan sahiplendiriyorlar.


Alparslan88
Alparslan88

1020


Oyun sevmez mi ben eskiden sokaktan almıştım bir tane Full oynar insanlarla arası çok iyidir çok sevimlidir sadıktır ama başına buyruktur özgürlüğüne düşkündür onu da söyleyeyim:)


tunagurdal
tunagurdal

905


Evimde 2 Husky ve 2 Malamut köpek var. Hayatımda tanıştığım en güzel 4 köpektir. İnsancıl ve sevgi doludurlar. Sadık, akıllı ve oyun oynamaya bayılırlar...


alikocevo
alikocevo

188


Bayilirlar benim pasam cok severdi :(


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
454 Görüntüleme
8 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor