Kedime Ne Kilo Aldırır

BENU

Merhaba arkadaslar venus adlı bır dısı kedım var ona nasıl kılo aldırabılırım acaba bı arkadasım ılık süt ve mamayı karıstırıp vermemı onerdı ama laktoz var dıye de korkuyorum fıkrınız nedır

8 CEVAP

Alparslan88

Aynen ıslak mama çok yararlı olur bu konuda ama benim tercihim normal mama ile ıslak mamayı karıştırıp vermek
En mantıklısı bu geliyor bana

Melike42

Onların mamaları var onları yedirebilirsiniz.

mhtpyldz

Supravit diye bir surup var istahsiz kedilere öneriliyor gunde 1 mg ama tabi veterinere danismak lazim :) zaten yavru bi kediyse kilosunu cok dert etmemek gerekiyor oyun doneminde olduklari icin yemek yemesi normalse tabi :) ayrica eczanelerde sanirim 5 tl gibi bisey bu surup :)

patkam

Islak mamalar (kalitleli olanlar) kilo aldırtır:) ama fazlasıda iyi değil tabii

Badems

Kediniz kaç aylık ve kaç kilo şu an ?

gizem13

tavuk,et,balık özellikle ton balığı verin.etli mamalardan kullanın ama proteini ihmal etmeyin :)

emreztrkk37

Birde mamasını çok fazla koymuyorum aroması gidince yemek istemiyor. Taze olunca daha bir iştahla yiyor. Sende dikkat ediyomusun bilmiyorum :)

emreztrkk37

Ben bi süre kalitesiz mamalar kullandım. Casper hiç kilo almıyordu hatta zayıftı bile denebilir. Kaliteli mamalar kullanmaya ve arada yaş mama vermeye başladım. Evde balık pişirdiğimde de biraz veriyorum. Şuan kilosu gayet iyi.