Kuyruk Titretme

Merhaba,
Kedimi sahiplendiğimden beri işeme esnasında kuyruğunu titretir. Bugün başka bir kedinin titretmediğini gördüm. Aklıma düştü acaba bu acı çektiğine dair bir hareket olabilir mi? Miyavlama falan yapmıyor bu esnada, internette de fazlasını bulamadım idrar yolu enfeksiyonu belirtilerinden.
Yoksa kuruntu mu yapıyorum, her kedi mi böyledir?

6 CEVAP

Evet bunların hiçbirini yapmıyor ama içime de kurt düştü işte. Teşekkürler cevabınız için

RayNoX

Benim kedim genellikle benimle oyun oynarken yapiyor

bihtercik

ben kedimde hiç görmedim titreme durumunu.
veteriner hekiminize danışın isterseniz,en doğru bilgiyi onlar verecektir

Danışacağım da olağan bir durumsa diye sormak istemedim. Sürekli garip şeyler soruyorum ona da :D
Birkaç kişi daha yorum yaparsa çok sevinirim.

Sselin1

Benim kedimde yapiyor aynisini hatta mama verecegim zaman da yapiyor. Hatta işiyor mu acaba diye bakiyorum :). Idrar yolunda bir enfeksiyon varsa kediler bunu belli ediyor zaten idrari kesik kesik yapma, yaparken miyavlama, sık sık genital bölgesini yalama, tuvalet disina idrar yapma gibi.

LadyAndCat

Her kedi farklı :))
Olabilir sizin çocuk işerken kuyruğunu titretmeyi seviyordur.
Bunda bir şey yok ki.