Kum Kokusunu Nasıl Gideririm

kapalı tuvaleti var ama hala koku oluyor kullandığım kumdan mı acaba önerdiğiniz marka varmı cevaplanırsa sevinirim teşekkürler

11 CEVAP

bihtercik

1-) Kuma karbonat paketinin yarısını dökün kokusunu yüzde 50 azaltıyor.
2-) Mama seçimi.Kaliteli bir mama ile bu kokuyu önleyebilirsiniz.Çünkü koku kedinin yedikleriyle ilgilidir.

Catloveerr

Kullandığınız mama önemli. Hem kaliteli hem de kedinize iyi gelen bir mama olmalı. Belki şu an kullandığınız mama dışkısının ağır kokmasına sebep oluyor. Karbonat işe yarıyormuş diye duydum kumun üzerine serpebilirsiniz.

teşekkürler arkadaşlar deneyeceğim. proline kuzu etli mama kullanıyorum iyi mi bilmiyorum ama kedim seviyor.

Catloveerr

İçeriğini atarsanız yardımcı olabilirim. Ve bütçenize uygun mama da önerebilirim

Catloveerr

İçeriğindeki hiçbir şey detaylı yazılmamış. İlk sırada hayvansal ürünler var. Bence tercih etmeyin golosi deneyebilirsiniz 7,5 kilosu 150 lira. Matisse 10 kilo 250 ile 280 arasında değişiyor ve kilosu 25e filan geliyor. Kötü içerikli mamalar ileride hastalıklara yol açar mamadan kıstığınız parayı kat kat veterinere ödersiniz.

teşekkür ediyorum tavsiyelerini alıp deniyeceğim en kısa zamanda

Sselin1

Ben de matisse mama tavsiye ederim kum olarak karbonlu kumlar koku onlemede daha basarili. Reflex kirmzi, unicat karbonlu gibi kumlara bakabilirsiniz fiyatlari biraz fazla gelebilir ama daha uzun süre gidiyorlar. Ayrica dar aralikli bir kurekte alirsaniz. Kucuk kalintilarida temizleyebilirsiniz kum tertemiz oluyor.

AsenaCicek

Pisi pisinin kendinden kokulu kumlarını tercih edebilirsiniz ya da kedi kumuna ilave olarak kedi kumu sabunu da tercih ederseniz kokuda azalma olduğunu görebilirsiniz

Catloveerr

Rica ederim :)

Suraemir

Quik kum kullandım ilk kez hatta 20 gün olacak koku yok içine karbonatta attım birde benim banyoda sürekli temizliyorum tuvalete girip çıktıkça