Kedide Bacağa Saldırma

surpriz

arkadaşlar merhaba. kedim ben yürürken, otururken farketmiyor bacağımı gördüğü yerde diş atıyor. dişleri geçiyor resmen. genel olarak neler yapılması gerektiğini biliyorum ama bir türlü vazgeçmiyor bu huyundan. sizler bana ne önerirsiniz

2 CEVAP

Zeynepulku

Oyun oynamak istiyor olabilir benim kedimde yürürken bacaklarıma atlıyor ama zarar vermiyor sonra kaçıyor. Kardeşleriyle de boyle oynuyorlar zaten sonra ben onu kovalıyorum o da beni öyle devam ediyoruz :) eğer bunu size zarar vermek için yapıyorsa uyarın sesinizi yükseltin ve hayır diyin gözlerinin içine bakin

ecenur1819

kediniz ısırdığında veya tırmaladığında evlerinizle ses çıkarıp sert bi şekilde hayır deyin sonrada yanından gidin. eğer bu yöntemde işe yaramıyorsa kısırlaştırma veya sakinleştirici ilaçlar var onları öneririm.