Kedim Çok Fazla Tırmalamaya Ve Isırmaya Başladı Bunu Unutturmak İçin Ne Yapmalıyız?

Seyma6390

Ocean 6 aylık yaklaşık 1 aydır bizimle son 1 haftadır çok fazla ısırmaya ve tırmalamaya başladı ellerim ayağım paramparça. Aslında genel olarak sakin bir kedi ama böyle deli zamanları oluyor o zaman tırmalıyor, ısırıyor. Her şeyi denedik, hayır diyoruz ama anlamıyor.

4 CEVAP

SSimba

tırmalaması, ısırması için oyuncaklar alabilirsiniz. bizde de o sorun vardı aşamamıştık

Biz bu sorunu şu şekilde hallettik :
Küçük bir yumuşak kaplan oyuncak aldık kendisinin yarışı kadar boyu. Ne zaman oyun oynaması gelse eline tutusturuyorduk görmeniz lazım nasıl tekmeliyor ısırıyor. Böyle hirsey deneyebilirsiniz.

Seyma6390

Nasıl bir oyuncak peluş mu? Biz de alalım.

Seyma6390

Simba neden asamadiniz kediniz kaç yaşında