Pire Varmıdır

Sipsicuk

Arkadaşımın kedisi doğum yapmıştı ondan kedi aldım. Hiç bişeyi yoktu bu sıralar nadir de olsa kaşınıyor ve bizde kaşınma ya başladık. Acaba kendiliğinden kedi de pire oluşur mu. Ne yapmam gerekli.

7 CEVAP

kubraykin

Aynı konudan su an bende muzdaribim her gün sirkeli suyla temizliyorum kediniz henüz küçük olduğu için bence damla kullanmayın zarar vermeyen kedi spreyleri var onları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kedinin piresi insana gecmezmis bende araştırdım rahat olabilirsiniz

Sipsicuk

Çok teşekkür ederim saolun

Maviiruhluu

Benim kedim de vardı. Zaten her yavru da olur. Damla da hic bir sorun yok ben kullandim ve hepsini doktu ş an 1 tane bile piresi yok, damla istemezsen temiz bie bezi sicak suyla ıslat ve tuylerini sil pireleri gordugun anda yakala, ama bu cok zor olur. Pire damlasi alirsan 3 gune kurtulursun

Badems

Havalar ısındığı için pire olma ihtimali artık daha yüksek diğer mevsimlere göre. Damlalar var onlardan kullanın.

Bunu geçirmwk için sarımsağı sicak suya ezerek koy sonrada kediyi onla tut en son yıka

Maviiruhluu

Ne sacmaliyosun acaba ya daha yavru diyor ne yıkaması?

Sipsicuk

Benim bildiğim dé kediler yıkanmaz