Kedim Çok Hırçınlaştı

Azii

Kedim son bir haftadır çok hırçınlaştı. Sakin kendi halinde bir kedidir ve kafasının okşanmasını, boynunun kaşınmasını çok severdi şimdi elimizi uzatmamızla hırlamaya başlıyor, tıslıyor hiç tırnaklarını kullanmayan kedi cırmıklıyor. Geçenlerde eve sokakta üşümüş bir kedi aldım ve o andan beri böyle kedi gitmesine rağmen bize karşı tavrı değişmedi ne yapmalıyım

1 CEVAP

LadyAndCat

Azii;
Kediniz kısır değilse hormonlarının etkisiyle bu şekilde davranıyor olabilir. Eve başka kedi alımı da psikolojilerini bozuyor.Kedinizin güvenini tekrar kazanın.