Arkadaşlar,Ben Bizim Poppy'de Ara Sıra Kene Bulup Öldürüyorum.onu Okşadığım Zaman Derisinin Her Yeri

Poppy

Arkadaşlar,ben bizim Poppy'de ara sıra kene bulup öldürüyorum.Onu okşadığım zaman derisinin her yerini iyice yokluyorum hep.Ama öyle yapmadan bu sorunumuzu nasıl kolay halledebiliriz? Hayvanı acıtmadan tabi ♡_♡

2 CEVAP

tubanur

Bir veterinere götürüp ilaç almalısınız. Sahiplendirdiğim bir terrier yavrusunda da kene problemi vardı yakalayıp öldürmekle tükenmiyorlar malesef. Veteriner size uygun bir ilaç önerecektir.

Alparslan88

Normal kene ilaçları var alıp halledin bence sizin içinde sıkıntı olabilir ...