Bu Kediler Hangi Cins?

iremalkan

Arkadaşlar ben bu konularda pek bilgili değilim tekir diye düşündüm ama eminde olamadım bu kediler hangi ırk acaba bilen varsa beni de bilgilendirirse çok sevinirim

7 CEVAP

Kedimiriltisi

Çok güzel tekirler ama bayıldımmm

lwb

Tekir ikisi de

Senem066

Masallah benim kızıma benziyor gri :) bir topu gibi tekirler

TATA4242

Daha yakından bakmam lazım ama yüz yapıları dolayısıyla bana cins kedi melezi,tekir kedi gibi geldi.Yani sanki suratı bir scottish yada britishdeki gibi yuvarlak şekilde ve gülüyormuş gibi gözüküyor.Özellikle Norveç postu olan andırıyor.Yani bu gözler,sokakda anneleri simsiyah ve yavruları bembeyaz kedi gördü.Yavrulardan biri mavi,kehribar diğeri mavi gözlü idi.Babaları ise parkda gördüğüm beyaz mavi ve kehribar gözlü,van kedisi kırmasıydı.Bir ara sokakda russian blue melezi kedi gören biri olarak hatta sokağa bırakılmış (saf)scottish fold,gören birisi olarak bunları söylüyorum ve daha bir çok saf ve melez ırk(maalesef insanlar sokağa atıyor)detaylı incelemek lazım.

LadyAndCat

Biri sarı tekir diğeri de gri tekir.
Allah bağışlasın :))

calymath

Anadolu kedisi.
www.anadolukedisi.com adresinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

İkiside Tekir