British Shorthair

Rockyyyy

Merhaba 2 aylık british shorthair kedi sahiplendim. Ancak kedim çok hareketli hiç yerinde durmuyor sürekli yaramazlık yapıyor.ben bu ırkı sessiz sakin bir ırk olarak biliyordum.bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlar sorum size acaba yavru olduğu için mi bu kadar hareketli büyüdükçe mi sakin olucak ? Cevaplarsanız sevinirim

10 CEVAP

Catloveerr

Cins kediler sakin denir ama yavruyken hepsi aynı işte. Yaş aldıkça sakinlerler. Tekirlerde de yaramaz ve sakin olanları vardır cinslerde de öyle.

Zeynepulku

Kedi kedidir. Cinse gore huy değişmez bu yaslarda hareketli olması gayet normal. İlerleyen zamanlarda yas aldıkça sakinleşir.

sarmanbirkedi

Yavru olduğu için öyledir de bence olduğu gibi kabullenmeliyiz sonuçta onun sorumluluğunu alıyoruz

sakinleştikleri yaşlar 2 yaştan sonra oluyor genelde.

Zeynucka

Benim kuzumda 3 aylık.şuan çok daha yaramaz ne var ne yok herşeyi yere atmakla meşgul şuan:)

LadyAndCat

Rockyyyy
Evinde hareketli ve meraklı bir bebek var. Her bebek gibi o da meraklı ve yaramaz :))
çoook normal. 1 yaşından sonra durulur biraz. 3 yaşından sonra da biraz daha ağır başlı oluyorlar :))

ardazeybel16

Yavru olduğu için büyük ihtimalle öyle. Ergenliğe girdiğinde biraz sakinleşicektir

LadyAndCat

Şuan gece 3.50 ve uyandım neden kedim yerlerde oyun oynuyor ve bayağı koşuyor , ses çıkarıyor :))
Bu tipler böyle.
Kedi dediğin böyle oluyor.
Olsun, Anne (ben) yine uyur zzZZzZ

LadyAndCat

Saat 03.30 yanlış yazmışım...

Kediperi

Aaa cok sakin olmasi lazim,gel dedimi gelcek git dedimi gitcek uyu dedimi uyicak baska turlusu kabul edilemez zaten cins kedi yani super akilli olmalari uysal olmalari lazim yoksa neden sahiplenelim