Kedim Evden Kaçtı

SSimba

dün sabah biraz anne kız kavgası ettik. sürekli cama doğru gidiyodu, çok ağlıyodu cama bıraktım biraz ara sıra da otururdu orda bahçedeki kedileri izlerdi. bir baktım kaybolmuş yaümur da yağıyor dünden beri gelmedi bulamadık. daha 4-4,5 aylık kadar. evi nulabilir mi emin değilim. kaçtıkları zamanlar nereye saklanırlar daha çok yardımcı olun lütfen hava çok soğuk dışarda kalmasını istemiyorum

16 CEVAP

Htcozlp

Kedinizin kumunu belli yerlere dökebilirsiniz.Eğer biraz yabani bir kediyse ne oyuncağa ne de sizin sesinize cevap vereceğini düşünmüyorum.Benim de bu durum bir kere başıma geldi.2 üst ve alt sokağı ayrıntılı bir şekilde inceledim.Her yere baktım ama bulamadım.Ilan çıkartıp astım.Kumunu sokaklarda döktüm, binanın çevresine daha da çok döktüm.2.günün akşamında binaya girmiş, üst katımızın kapısını tırmalamış falan,binadan çocuklar geldi söyledi.Çok şükür kavuştuk.Ümidinizi yitirmeyin,aramayı kesinlikle bırakmayın,inşallah bulabilirsiniz