Kedilerinize Hangi Otu Kullanıyorsunuz?

Mirtip

Araştırdığımda farklı farklı otlar olduğunu gördüm, siz kedileriniz için otların hangi halini kullanıyorsunuz?
Kuru, yaş, sprey.. Hangisini daha çok severler?
Umarım bi milyon defa sorulmamıştır:)

5 CEVAP

ZehraBulutt

Catnipten bahsediyorsunuz sanırım ben sprey olanı tercih ediyorum, toz olan etrafı batırıyor.

Mirtip

Evet catnipten de bahsediyorum, fakat farklı otları da merak ediyorum.
Gümüş asma, Tatar hanımeli, Kedi otu kökü gibi..
Cevabınız için teşekkür ederim..

Mirtip

Catnip gibi, beklenen tepkiler aynı. Hareketlensin, keyifli vakit geçirsin vs. Her kedi birbirinden farklı olduğu için etkisi de farklı oluyor tabii, o yüzden merak ettim :)

BalliBadem

Benim tek kullandığım çimen onuda yiyor (:

ZehraBulutt

Dediğiniz otları ilk kez duydum nasıl bir etkileri var catnip gibi mi?