Kilo Sorunumuz?

Suraemir

Çok zayıf değil fakat dombüde değil ama kaburgaları dokunup bastırınca hissediyorum royal caninle besleniyordu bende çok iyi bir mama ile beslemiyorum belki ama gün aşırı ona ev maması yapıyorum niye kilo almıyor ki hareketli tabi oturaklı değil pek ben oynamadığım zamanda 1 saat koşturur kendi kendine benimle saklambaç oynar gibi et suyu et ciğer sebze karışımları ne yiyebiliyorsa yapıyorum günde bi tatlı kaşığı kadar ev yoğurdu veriyorum probiyotik olsun diye tuzsuz peynir veriyorum çok az tabi hergün de oluyor bazen ama çok takıldım karnınıj hafif çökük olmasına

18 CEVAP

@suraemir benim 13 aylık erkek kedimde böyle en son 9 ocakta vete gittiğimizde 5250gr çıkmıştı ama kedi de minimum seviyede yağ var yarısından fazlası kas veterinerde öyle dedi ve sizin dediğiniz gibi biraz karnı içeriye doğru bunlar normalmiş ideal kiloda

Suraemir

Ya çok yedirmeye çalışıyorum bu seferde iyi değil biliyorum mamayıda çok yemesi mama da yaramasa kakasını çok yapar durur zaten günde en en fazla 4 ki uzun zamandır 4 defa kaka yaptığını bile görmedim ama tombicik olsun istiyorum sanırım :D hiç dışarı çıkmıyor parazit olmaz sanırım kakasında görünürdü değil mi? Çiğ et vs bişey vermiyorum pişiriyorum zaten

Veterinere düzenli parazit aşılarını yaptırıyorsanız parazit olması imkansız zaten daha çocuk çok hareketli olması lazım benim kedimde öyle şuan 13 aylık ama hala yavru gibi oyun oynuyor zaten ilerde kilo alır 2 3 yaşına doğru