Brit Care Sunny Kullananlar?

bengusarioglu

Tüy dökülmesi konusunda bir değişme oldu mu acaba? Uzun tüylü kedim için denemeyi düşünüyorum.

3 CEVAP

muffincookie

BritCare Sunny hipoalerjenik.Alerjisş olan kediler için.Eğer kedinizi alerjisi yoksa almayın.Çğnkü hipoalerjeik mmamalarda et olmaz.Profine Derma Somonlu mamaya bakın kg'si 25-27 arası değişiyor.Onda a Z da olsa et var (Profine Derma de tüyler için olduğu için diğer mamalarına göre az et içeriyor) ben bu ikisi arasında Profine seçerdim ama siz bilirsiniz

bengusarioglu

Kedime birkaç mama alerji yaptı, veteriner öyle demişti. Hipoalerjenikse daha da iyi olur aslında :) teşekkür ederim profine’a da bakacağım :)

muffincookie

Eğer hipoalerjeik gerekiyorsa bütçenize göre seçim yapın.Ayrıca GimCat Multivitamin e öneririm macun olan