Tasma

kubra1987

tasma ile gezdirmek sakincali mi

4 CEVAP

Siyammm

Göğüs tasması takılı olmalı bir iki kere çıktımı hep çıkmak isteyecektir gerek yoksa çıkarmayın

sağlam bir göğüs tasması olursa ve parazitlerini düzenli yaptırırsanız, süreç içerisinde de dikkat ettiğinizde hiçbir sorun çıkacağını sanmam. yazın ben de gezdiriyorum

LadyAndCat

Kubra1987;
Sakıncası yok ama gerekte yok pek.
Kedilerin mutluluğu için camdan bakıp evde oyunlar oynamaları yeterlidir. İlla gezdirecekseniz kedi tasmasıyla olur kedinizi alıştırmanız gerek tabii birden korkabilir.

kubra1987

tesekkur ederiz