Maltese Terrier Göz Yaşı Lekeleri İçin Ne Kullanabilirim?

Aysuda

Maltese terrier göz yaşı lekeleri için ne kullanabilirim?

3 CEVAP

SevimliTom

Köpekler için göz yaşı damlaları satılıyor. Hatta bu siteden de bakabilirsiniz.
Onlar işe yarıyor!

Kediperi

Bizim veteinerimiz losyon ve benzeri seyleri degilde, cayli pansuman ve ilik suyla sabah aksam temizlemeyi tavsiye etti. Deniyoruz ve suanda azaldi :)

End_19

Solüsyon kullanabilirsiniz ama en etkili çözüm ne derseniz
Bakır, demir, çinko, magnezyum değerleri yüksek olmayan mama kullanmak.
Bizdede akıntı proplan, nd kullanırken akıntı çoktu ama brit care in düşük mineralli olanlarına geçince gitti şimdi hiç silmiyoruz bile olmuyor çünkü.
Birde tahıl konusuda var ben tahılsız kullanıyorum ama o etki ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum